QUP SAFETY

ÖNCE
GÜVENMEK
GEREKİR.

QUP Ailesi Olarak ;

Profesyonel yüksekte çalışma uzmanlarından oluşan ekibimiz ve sektördeki 10 yılı aşkın tecrübemiz ve tutkumuzla, başta yüksekte çalışanların düşmesini önleyici yaşam hattı sistemlerinin üretimi/kurulumunu yapmaktayız.

Aynı zamanda yüksekte çalışma güvenlik ekipmanları, kişisel koruyucu donanımlar, kurtarma ekipmanları ve aksesuarlarıyla ekibinizin güvenliğini ve işletmenizin çalışma koşullarını da göz önünde bulundurarak tasarımını ve Ar-Ge çalışmalarını yapmaktayız.

Halen devam eden faaliyetlerimize, geçmişteki tutkularımızdan yola çıkarak, sektörün hızla gelişen ihtiyaçları ve teknolojik gelişimine paralel olarak yüksekte çalışanların emniyetini sağlamaya hızla devam etmekteyiz.

Sektöründe ürün, üretim teknolojileri ve mesleki eğitimler üzerine Ar-Ge çalışmaları büyük önem veren ve yüksekte çalışma konusunda tüm eğitimlerini tamamlamış saha tecrübesi yüksek uzmanlar eşliğinde yüksekte çalışma gerektiren tüm sektörlere hizmet vermekteyiz.

İNSAN YAŞAMINA VERDİĞİMİZ DEĞERDEN YOLA ÇIKARAK
YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ.

İNSAN YAŞAMINA VERDİĞİMİZ DEĞERDEN YOLA ÇIKARAK

YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ.

MİSYONUMUZ

Yüksekte Çalışma ve Yaşam Hattı faaliyetlerinde uzmanlaşmak ve sürekli gelişmek, ürün ve hizmetlerimizde kaynaklarımızı etkin kullanarak, kabul edilebilir fiyat üstünlüğü sağlamak.

Yurt içi ve dışı tüm sektörlerin Yaşam Hattı üretimi/hizmeti ve Yüksekte Çalışma Ekipmanları konusunda çözüm ortağı olarak aranır olmak.

Paydaşlarımızın memnuniyetini sağlamak.

VİZYONUMUZ

Yüksekte Çalışma ve Yaşam Hattı faaliyetlerinde uzmanlaşmak, sektörümüzde lider firma olmak.

Yaşam Hattı ve Yüksekte Çalışma Ekipmanları üretiminde dünya standartlarında ve kalitesinde üretim ve hizmet faaliyetlerine devam eden, dinamik/esnek ve sektörün taleplerine uygum sağlayabilecek firma olmak.

Sektörel gelişmelere paralel olarak diğer üst düzey teknolojik üretim tesislerine sahip olmak.